Të gjitha kategoritë

Gome polikloropren

Shtëpi> Produkte > Gome polikloropren

微 信 图片 _20230323151214
微 信 图片 _202303231512141
微 信 图片 _202303231512142
微 信 图片 _202303231512143
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale

Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale


Një gomë e modifikuar me polikloropren të përzier me squfur dhe ksantogen me shkallë kristalizimi të ulët deri në mesatare. Dendësia është 1.23. Ka forcë të lartë të këputjes dhe ka përpunueshmëri më të mirë mbi klasën e modifikuar me squfur. Është i ngjashëm me neoprenin GW të Du Pont

karakteristika
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Gome polikloropren CR248
Numri Modeli:CR248
Certifikim:Inspektimi dhe certifikimi i Kinës
Sasia minimale Rendit:16 ton për një kabinet të vogël
Çmimi i fabrikës:4.45 USD/KG
Details paketimit:Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.
Koha për dorëzim:Një deri në dy muaj
Kushtet e pagesës:transferta telegrafike, akrediti etj
Aftësia furnizimit:Prodhuar vetë në fabrikën tonë
Aplikacion

Për prodhimin e produkteve të gomës si çorape, rripa dhe këllëf kabllor, etj.

specifikimet

图片 5

Paketimi:

Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.

Raft Jeta:

Një vit nën 20℃ dhe gjysmë viti nën 30℃ nga data e prodhimit.

HETIM
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.