Të gjitha kategoritë

Gome polikloropren

Shtëpi> Produkte > Gome polikloropren

DCR213
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale

Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale


Një kopolimer i modifikuar me ksantogen ose dodecil mercaptan i kloro-butadienit dhe dikloro-butadienit, me performancë të shkëlqyer kundër kristalizimit. Dendësia është 1.23. Është i ngjashëm me Neoprene WRT të Du Pont dhe S-40V të Denkës.

karakteristika
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Gome polikloropren DCR213
Numri Modeli:DCR213
Certifikim:Inspektimi dhe certifikimi i Kinës
Sasia minimale Rendit:16 ton për një kabinet të vogël
Çmimi i fabrikës:4.45 USD/KG
Details paketimit:Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.
Koha për dorëzim:Një deri në dy muaj
Kushtet e pagesës:transferta telegrafike, akrediti etj
Aftësia furnizimit:Prodhuar vetë në fabrikën tonë
Aplikacion

Përdoret kryesisht për prodhimin e mbulesave të pluhurit, jastëkëve të dridhjeve të autostradave dhe urave, vula dhe produkte të tjera të aplikimit në temperaturë të ulët.

specifikimet

图片 7

Paketimi:

Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.

Raft Jeta:

Një vit nën 20℃ dhe gjysmë viti nën 30℃ nga data e prodhimit.

HETIM
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.