Të gjitha kategoritë

Gome polikloropren

Shtëpi> Produkte > Gome polikloropren

微 信 图片 _20230323151214
微 信 图片 _202303231512141
微 信 图片 _202303231512142
微 信 图片 _202303231512143
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale

Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale


Një kopolimer i modifikuar me squfur i kloro-butadienit dhe dikloro-butadienit, me performancë të shkëlqyer kundër kristalizimit dhe ngjitje të mirë të formimit. Është zgjedhja e preferuar për produkte dinamike me forcë të lartë dhe ka veti më të mira të temperaturës së ulët. Dendësia është 1.23. Është i ngjashëm me Neoprene GRT të Du Pont dhe PS-40 të Denkës.

karakteristika
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Polychloroprene Rubber DCR114
Numri Modeli:DCR114
Certifikim:Inspektimi dhe certifikimi i Kinës
Sasia minimale Rendit:16 ton për një kabinet të vogël
Çmimi i fabrikës:4.45 USD/KG
Details paketimit:Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.
Koha për dorëzim:Një deri në dy muaj
Kushtet e pagesës:transferta telegrafike, akrediti etj
Aftësia furnizimit:Prodhuar vetë në fabrikën tonë
Aplikacion

Për prodhimin e rripave të transmisionit si rripat e kohës, rripat me shirita, etj.

specifikimet

图片 6

Paketimi:

Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.

Raft Jeta:

Një vit nën 20℃ dhe gjysmë viti nën 30℃ nga data e prodhimit.

HETIM
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.