Të gjitha kategoritë

Gome polikloropren

Shtëpi> Produkte > Gome polikloropren

CR244
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale

Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale


Një gomë polikloroprene e modifikuar me ksantogjen ose dodecil merkaptan me shpejtësi të shpejtë kristalizimi dhe forcë të lartë lidhjeje në temperaturën e dhomës. Dendësia është 1.23. Është i ngjashëm me gamën A të Denka si A-90 dhe vargun AD të neoprenit të Du Pont si AD-20.

karakteristika
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Gome polikloropren CR244
Numri Modeli:CR244
Certifikim:Inspektimi dhe certifikimi i Kinës
Sasia minimale Rendit:16 ton për një kabinet të vogël
Çmimi i fabrikës:4.45 USD/KG
Details paketimit: Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.
Koha për dorëzim:Një deri në dy muaj
Kushtet e pagesës:transferta telegrafike, akrediti etj
Aftësia furnizimit:Prodhuar vetë në fabrikën tonë
Aplikacion

Për prodhimin e ngjitësve me kloropren. Ngjitësit e kloroprenit përdoren për ngjitjen dhe vetë-ngjitjen midis produkteve të gomës, lëkurës, fibrës, metalit, drurit dhe çimentos, etj.

specifikimet

图片 3

Paketimi:

Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.

Raft Jeta:

Një vit nën 20℃ dhe gjysmë viti nën 30℃ nga data e prodhimit.

HETIM
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.