Të gjitha kategoritë

Gome polikloropren

Shtëpi> Produkte > Gome polikloropren

CR121
Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale

Polikloropren Gome e ngurtë me pak erë të ngurtë kafe e lehtë në të bardhë qumështore e qëndrueshme në kushte normale


Një gomë polikloropreni e modifikuar me squfur me shkallë kristalizimi të ulët deri në mesatare. Dendësia është 1.23. Ka rezistencë të mirë ndaj këputjes dhe përkuljes. Është i ngjashëm me neoprenin GNA të Du Pont dhe PM-40 të Denkës.

karakteristika
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Gome polikloropren CR121
Numri Modeli:CR121
Certifikim:Inspektimi dhe certifikimi i Kinës 
Sasia minimale Rendit:16 ton për një kabinet të vogël
Çmimi i fabrikës:4.45 USD/KG
Details paketimit:Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.
Koha për dorëzim:Një deri në dy muaj
Kushtet e pagesës:transferta telegrafike, akrediti etj
Aftësia furnizimit:Prodhuar vetë në fabrikën tonë
Aplikacion

Për prodhimin e produkteve të gomës si shiritat transportues, rripat me shirita, rripat V, rripat e kohës, këllëfi i kabllove, etj.

specifikimet

图片 1

Paketimi:

Paketuar në thasë letre, 25 kg neto secila.

Raft Jeta:

Një vit nën 20℃ dhe gjysmë viti nën 30℃ nga data e prodhimit.

HETIM
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.